Reklamné oznámenie
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
 • Mirka F.
  8 0
  Chcem poďakovať Mrázikovi za prekvapenie, vo štvrtok pri obede som si našla aj respirátor. Je to milá pozornosť, čo iste potešila aj iných klientov.
 • Patrik
  7 0
  Som rád, že v týchto covid časoch môžem využívať donášku obedov domov.
  Oceňujem aj to, že už každú stredu v predstihu  dávajú ďaľší týždeň na internet.
  Obedy sú v pohode, trochu si dochutím, veď každý máme iné chute,
  Ináč všetko OK.
  Ďakujem
 • Milan
  13 0
  Ja neviem ako to je možné, ale obedy nám nosia skoro presne stále v ten istý čas o 13:10 +-5min. 
  Vieme teda si presne naplánovať prácu, no hodinky si naďalej nastavujem podľa TV :). čo sa týka stravy - porcia je veľká a chutná. Len raz sa nám stalo - pomýlili si polievky, ale keďže ide o milé dievča - prepáčili sme jej to ! :) Držte sa !
 • Eva
  11 3
  Veľká pochvala za vždy chutný obed.... donáška približne v rovnakom čase, takže som stále napapaná načas... ďakujem a prajem veľa úspechov a spokojných zákazníkov👍 👌😊😊😊
 • Vierka B.
  13 1
  Je to uz 8 mesiacov, co som sa rozhodla pre obedy od Mrazika. Dnes je nas uz 5 dochodcov, co vyuzivame tuto pomoc - pravidelny cas dovozu, jedlo nam chuti, dakujeme !
 • Jozef
  26 3
  Velmi chutne varia,výborná obsluha a vynikajúca káva. Dnešný gyros bol báječný. Prajem celému kolektívu veľa zdravia a pohody. Pri každej príležitosti ked ideme okolo radi vás navštívíme. Len tak dalej -  Zlatý orol v Sele sa môže schovať.
 • Milan s manželkou Evkou
  24 0
  Sme dôchodcovia ZTP s pohybovým obmedzením, bývame na 6.poschodí. Dievčatá nám nosia obedy až na poschodie. Ďakujeme Vám za úctu k starým ľuďom, vážime si to.
 • Ivana
  24 1
  Spokonost. Objednavanie cez telefon nepouzivame - setrime. Dohodli sme sa - raz za tyzden mi daju papierove menu - zakruskujem co chceme a hotovo. Donesu nam to az na poschodie. Pre invalidov ako my OK. Dakujemewink
 • Svetlana
  26 1
  Nedávno sme začali využívať služby Mrázika vo firme, dozvedeli sme sa o nich len cez mail. Menu sa dá pozrieť na stránke aj stiahnúť do PC aj mobilu. Zatiaľ spokojnosť. Kvalita a rýchlosť OK - chodia v dojednaný čas. Najnižšia dostupná cena v SNV - len nech im to vydrží  :))
 • Peter
  21 0
  Sme szco, instalateri, kazdy den na inej snv adrese. Velmi ocenujem moznost objednat obed rano, na obed nam ho dievcata dovezu, nestracame cas. Dikywink